Paní Pavlová navštívila Stacionář NONA
Rekonstrukce našeho stacionáře se postupně blíží ke konci a my už máme část našich prostor plně funkčních a vybavených vhodným nábytkem a zařízením. Rozhodli jsme se proto pozvat na návštěvu paní Evu Pavlovou- první dámu České republiky. Chtěli jsme jí ukázat nejen nové prostory, ale i seznámit s celkovou činností denního stacionáře. Proto nám bylo velkou […]